“Korumanın sona ermesi, şeffaflık ve kullanıcıya gösterilen ilgi esastır”

abastard

New member
“Birkaç yıldır, henüz gerçek ve etkili bir geçiş gerçekleştirilemeden, korunan piyasanın sona ereceği konuşuluyor. Miwa Energia için, serbest piyasaya yakın zamanda giriş, kesinlikle büyüme açısından büyük bir fırsat oluşturuyor. Bugün yaklaşık 25.000 kullanıcıya ulaşan aktif müşteri sayısını artırmak, 2024 yılının temel hedefidir, ancak aynı zamanda niteliksel açıdan da bu yıldan itibaren hizmet teklifimizi artırmayı düşündüğümüz için, müşterilerimize sunulacak. Acentelerimiz sadece gaz ve elektrik tedariki alanında değil”. Böylece, gaz ve elektrik sektöründe ulusal çapta faaliyet gösteren bir şirket olan Miwa Energia SpA'nın tek yöneticisi Michele Zullo, Adnkronos/Labitalia ile birlikte korunan piyasadan serbest piyasaya geçişte yer alıyor.

Zullo, tüketicinin olumlu tarafı görmesi gereken bir geçiş olduğunu açıklıyor. “Bir serbest piyasa operatörü olarak Miwa Energia, potansiyel müşterilere karşı her zaman sözleşme ve bilgi şeffaflığını hedeflemiştir. Bu özel tarihi anda, korunan milyonlarca tüketiciye geçişin ne kadar önemli olduğunu göstermek için bilgilendirme kampanyalarımızı sürdüreceğiz ve güçlendireceğiz. Olumsuz bir olay olarak değil, çok geniş bir ufka bağlı ekonomik bir fayda olarak yaşanmalı” diye vurguluyor Zullo.

Kararsız olanlar veya tercih yapamayanlar için 'kademeli koruma' geçiş rejimi var. “Kararsız olanlara yalnızca tarafsız tavsiyelerde bulunabilirim: okuyun – altını çiziyor – ve bilinçli bir seçim yapın, çünkü kendiniz karar vermek ve başkalarının sizin için karar vermesini önlemek her zaman daha iyidir. Miwa Energia, kullanıcılara birden fazla kanal sunuyor. şeffaflık ve bireysel ihtiyaçlara dikkat adına açık ve kesin bilgilere sahip olabilmek” diye ekliyor.


Birçok kullanıcı serbest piyasada olası bir fiyat artışından endişe duyuyor. Zullo şöyle açıklıyor: “Endişe, serbest piyasaya gölge düşüren bir dizi yanlış ve yanıltıcı bilgiden kaynaklanıyor. Miwa Energia her zaman piyasaya uygun tarifeler benimsemiştir ve piyasada bulunmayan bir dizi ürün ve hizmete sahiptir.” aslında başvurabileceği bir müşteri hizmetleri veya ticari ağı olmayan koruma. Bu nedenle, koruma altındaki tüm müşterilerin aynı tür hizmetleri veya başvuracakları bir acentesi yoktur. Sözleşmelerde kısıtlama yoktur ve olamaz. Böylece müşteri her zaman farklı seçimler yapmakta özgür olur ve bu da kendi iradesine göre karar verme özgürlüğünü garanti eder. Serbest piyasada müşteri korunur ve garanti altına alınır”, diye ekliyor.

Korunan pazarla karşılaştırıldığında ayırt edici unsurlar olarak müşteri hizmetleri ve ticari ağ. Bu anlamda nasıl yapılandınız? “Ağımız aynı zamanda ülke genelinde çok sayıda Miwa Mağazası, Merkezi, Noktası ve Köşesi'nin açılmasıyla fiziksel olarak da genişliyor. 2021'den itibaren, Miwa'nın sahip olduğu fiziksel mağaza ağı Miwa Mağazalarının açılışıyla kadromuzu güçlendirmeye karar verdik. bize ve İtalya'nın her bölgesinde uyguladığımız, yardım için her zaman iletişime geçilebilecek kalifiye operatörler tarafından yönetilen franchising ağı Miwa Merkezleri'ne. Mesele sadece kanallarımızı genişletmek değil, aynı zamanda Hizmetlerimizin kalitesini giderek artırmak amacıyla müşterilerimize daha da yakın olma ve birlikte büyümeye devam etme fırsatı bulduk.Ayrıca diğer ticari noktalarda da birçok nokta ve köşe açarak ağımızı daha da genişleterek Miwa'yı daha da ileriye taşıdık. Energia, ulusal topraklarda görünür ve tanınabilir bir gerçekliktir” diye devam ediyor.

“Miwa Energia'da tasarlandığı şekliyle gelişme, topluma olumlu bir katkıda bulunabilme hedefini izleyen birçok sektörü içeriyor. Gelecekteki projelerimiz aynı zamanda enerji tedarik hizmeti dışındaki sektörleri de ilgilendiriyor. Mobil telefonculuktan yenilenebilir enerjilere kadar birçok sektörümüz var. Her şeyden önce şirketimize daha fazla hizmet sağlamayı amaçlayan şantiyedeki yeni gelişmeler Cestistica Benevento'nun kurumsal yönetim deneyiminden, birçok gence sosyalleşme ve bir araya gelme fırsatı verme arzusu, sağlayan yeni girişimler aracılığıyla, Topluluğumuzun atan kalbi olmayı hedefleyen çoklu spor merkezinin yakında açılışı yapılacak” diye sözlerini bitiriyor.