İşte 'Bir Yıldız Doğuyor' kitabı hayır kurumlarına bağışlanıyor

abastard

New member
FenImprese'nin İtalya ve yurtdışındaki başarısını konu alan 'Bir yıldız doğuyor' başlıklı kitap, 'Villaggio dell'Accoglienza – Trenta ore per la Vita'nın açılışı vesilesiyle Bari'de tanıtıldı. Tamamı hayır kurumlarına bağışlanacak. Mafyanın el koyduğu belediye mülkiyetindeki arazide oluşturulan ve Agebeo ve Amici di Vincenzo başkanı Michela Farina tarafından yürütülen Villaggio dell'Accoglienza – Yaşam İçin Otuz Saat projesi, genç kanser hastalarının ve hasta yakınlarının kabulüne yöneliktir. Gerekli tedavilerin yapılabilmesi için desteğe ihtiyacı olan aileler. Bu etkinlikte Fenimprese Bari başkanı Paolo Scicutella'nın yazdığı 'Bir Yıldız Doğuyor' kitabı sergilenecek.

Tören, bölge başkanı Michele Emiliano'nun yanı sıra sivil, askeri ve dini yetkililerin huzurunda gerçekleşti. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin aktif katılımıyla gün unutulmaz hale geldi. Köyün yönetimini tamamı Derneğe ait olacak ve 'Bir Yıldız Doğuyor' kitabının satışından elde edilecek gelirin tamamı Agebeo'ya bağışlanacak.

Açılış töreni sırasında Fenimprese Nazionale başkanı Luca Mancuso, bizzat Mancuso'nun önsözüyle ve genel direktör Andrea Esposito ile ulusal koordinatör Simone Razionale'nin içerikleriyle bu eşsiz proje olan 'Bir yıldız doğuyor'un öneminin altını çizdi. . “Harika bir yapı inşa ettiğimizi anladık ama hala yapacak ve yapmak istediğimiz çok şey var ve bunları bir sonraki kitapta konuşacağız. Şirketler sadece iş yapmakla kalmamalı, her zaman dayanışmaya açık olmalı” Doğduğumuzdan beri böyleyiz ve bu yolda devam edeceğiz” dedi Mancuso. Mancuso ve Cuccarini, Trenta ore per la Vita Derneği için İtalya'da başka etkinlikler düzenlemek üzere şimdiden hazır hale geldi.