Eğitim, Lodrini (ITS Akademisi): “Lidl ile stratejik işbirliği”

abastard

New member
“ITS Akademisi, İtalya’da doğan ilk ITS’dir. Onun büyük bir gücü ve büyük bir misyonu var: fGençlerin geleceğine ışık tutmak, onları en faydalı meslekler için yetiştirmek, Onlara doyum vermek ve hayatta kendilerini tatmin edecek işler bulmalarına yardımcı olmak ki bu çok önemli, aynı zamanda yeni teknolojilerle, yeni mesleklerle, değişen işlerle ya da bizim değiştirdiğimiz her şeyle kendilerini savunmaları için en uygun araçları sağlamak. Sanayimizin, ülkemizin ve zanaatımızın bugünkü ihtiyacıdır”. Bu, tamamen Lidl tarafından finanse edilen bir proje olan “Lidl 2 kariyeriniz” eğitim kursunun ikinci iki yıllık döneminin sunum etkinliğinin oturum aralarında konuşan ITS Academy Machina Lonati Vakfı başkan yardımcısı Giovanni Lodrini tarafından belirtildi. Italia ve İtalyan-Alman Ticaret Odası AHK Italien ile işbirliği içinde başlatılan bu proje, Brescia’daki ITS Academy Machina Lonati’de yeniden onaylandı; bu, 30 genç yeteneğin Şirkette Mağaza Müdür Yardımcısı olmasına ve sonunda kalıcı bir sözleşme imzalamasına olanak tanıyacak. iki yıllık süreyi kapsar.

“ITS Machina Lonati vakfı için Lidl ile yapılan işbirliği stratejiktir” diyor Lodrini, tamamen tek markalı bir çıraklık kursu düzenleyen ilk ITS bizdik, dolayısıyla Lidl ile tanışmak büyük bir başarı ve büyük bir şanstı”. Yol, Lidl’in mağazalarına dahil edilecek belirli bir profesyonel profili eğitme ihtiyacına yanıt veriyor ve gelecekteki işbirlikçilerinin ikili eğitimine güçlü bir şekilde inanıyor. Öğrenciler ilk günden itibaren yüksek öğrenim ve araştırma çıraklık sözleşmesiyle çalıştırılacak ve aylık maaş alacaklar.

Lodrini, Lidl Italia ile işbirliğinin önemini vurguladı: “Onlarla birlikte, bir eğitim kursunun yazılması olan önemli bir proje oluşturduk ve hem ITS hem de ITS için olağanüstü sonuçlar getiren bir yıllık çıraklık eğitimi gerçekleştirdik. Machina Lonati Vakfı, hem Lidl için, hem de yeni işbirlikçilerinin desteği sayesinde, ITS Machina Lonati’nin Lidl ile birlikte aldığı kursu seçerek akıllı bir seçim yaptıklarını gösteren, hazırlıklı, zeki ve istekli, taze ve yetenekli kaynaklar sayesinde.